1. Kancelář starosty
Agenda Zaměstnanci Informace odboru Potřebuji zařídit...
Semilská 43/1,
Praha 9 – Kbely,
1.patro vlevo

Zajištění chodu kanceláře starosty, příprava zasedání rady a zastupitelstva, vnitřní kontrola, evidence stížností, požární ochrana, informatika, péče o poč.sítě a web.stránky, vytváření a realizace kulturních projektů a programů včetně prezentace činnosti městské části ve vztahu k veřejnosti , koordinace a spolupráce v rámci kulturních programů školních a předškolních zařízení.

Momentálně není k dispozici žádný soubor ke stažení.